Birch Tar & Zinc Shampo

Birch Tar & Zinc Shampo

490 L

Shampo kundër zbokthit

0% parabens, ngjyrues artificial, SLS, SLES

Informohu më shumë

Në serinë e shampove bimore të Green Pharmacy ne kemi mbledhur gjithçka që na jep Nëna Natyrë. Tarra e betonit (pemë trungu i seciles ka ngjyren e betonit) është një agjent natyror kundër zbokthit. Lufton mikrobe, lehtëson djegjen nga kruarja  e kokës. Rregullon gjëndrat dhjamore, parandalon sekrecion të tepërt të sebum. Zinku aktiv e forcon proteinën e flokut. Shampo përmirëson folikulet e flokëve, zvogëlon humbjen e flokëve, ushqen dhe zbut kokën. Lë flokët tuaj të shëndetshëm, të mirë hidratuar, fleksibël dhe me shkëlqim.

Reviews

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.