Gingo Complex

1,050 L

Gingo Comples eshte nje shtese ushqimore qe perdoret per furnizimin e trurit me oksigjen. Keshillohet ne sezone provimi per studentet. Per nje kujdese me te forte. Lexo poshte me shume info

Informohu më shumë

Gingo Complex eshte nje shtese ushqimore I cili mund te perdoret per te furnizuar trurin me oksigjen.

Ka ne perberjen e vet,Gingo Biloba e cila e ka zanafillen ne mjekesine e lashte Kineze.Gingo Complex ne saj te perberesve complex perpireson qarkullikin e gjakut ne tru duke rritur performancen,rritur kapacitetin memorizues te trurit.Gingo Complex eshte shume efikas sidomos per studentet ne prag provimi duke mundsuar ne rritjen dhe forcimin e memories..Permban gjithashtu Magnezium,VitamineB1,B2,B3,B12,Ac Folic,VitE,VitC,Selenium.

Te gjithe perberesit e Gingo Complex jane jo kimikate ndihmojne shume ne proceset antioksiduese ne tru.Eshte shume I pershtatshem sidomos ne punonjesit me ngarkese nervore.Ne moshat e rritura dhe ne moshen e trete frenon proceset degjenerative ne tru dhe ndihmon ne parandalimin e semundjes se Alzheimerit.

Perdorimi,te perdoren nje capsule ne mengjes e nje ne darke ,jo me pak se tre muaj.Merret pa recete

 

Reviews

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.