Krem me Cranberry

Krem me Cranberry

490 L

Lloji i lëkurës: i vjetër, që kërkon rigjenerim, të ndjeshëm.
Frymëzuar nga Natyra. Përmban vaj trëndafili, vaj ulliri, gjalpë Shea dhe panthenol. Mbështet rigjenerimin natyral, ushqen dhe hidraton. Ruan rininë e lëkurës për më shumë kohë. Ekstraktet nga frutat e boronicës dhe lychee kanë veti anti-rrudhë dhe i jep gjyre dhe jetë lëkures. Si rezultat, një shtresë mbrojtëse e lëkurës rindërtohet, duke i dhënë një zbukurim dinjitoz, duke u dukur më i ri dhe duke e bërë fytyren më të butë. Rrit bukurinë natyrale dhe ju bën te dukeni më të rinj.

150 ml

Informohu më shumë

GreenPharmacy është linjë e Elfa Pharm. Qëllimi i GreenPharmacy është krijimi i produkteve parafarmaceutike ose kozmetike duke përdorur vetëm estrakte natyrore. Një studim shumë vjecar i bimëve dhe benefiteve dhe ndikimit qe ka secila bimë në jetën e njeriut, janë bashkuar në mënyrë shumë profesionale nga farmacistë të famshëm e konsultuar me mjek dermatologë dhe jo vetem, duke nxjerrë ne treg produkte vërtet cilësore dhe duke qenë se lënda e parë gjendet me shumicë në natyrë, rrjedhimisht kjo sjell që dhe produktet dalin me një kosto relativisht të ulët krahasuar me produkte zevendesuese të cilat bëhen në mënyrë sintetike dhe rrjedhimisht kanë dhe efekte anësore. Produktet e GreenPharmacy kanë shumë pak ose pothuajse aspak efekte anësore, ashtu si cdo produkt bimor bio që ka pak ose aspak efekt anësor.

Reviews

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.