Spray Keratine,Arginine dhe Kolagjen

Spray Keratine,Arginine dhe Kolagjen

690 L

Dr Santé Hair Spray Keratin, Arginine dhe Kolagjen për flokët e dëmtuar nga lyerja ose agjentë të tjerë.

Për elasticitet dhe shkëlqim

Rikuperim Floku.

Linja jonë e keratinës, arginines dhe kolagjenit me bazë Pro-Keratin Complex ndihmon në rimekembjen e majave të flokëve të dëmtuar. Spraiti siguron kujdes dhe butësi pa dëmtuar strukturën e flokëve. Bën flokët me shkëlqim, të trashë, elastik dhe të butë.

Informohu më shumë

Spray me një kompleks proteinash e bën lyerjen të lehtë, eliminon brishtësinë dhe thatësinë, siguron aromë të mirë.

150 ml

Përbërësit:

Aqua, Cetrimonium Chloride, Amodimethicone, Trideceth-10, Silicone Quaternium-16, Undeceth-11, Butylloctanol, Undeceth-5, Keratin Hydrolyzed, Collagen Hydrolyzed, Arginine, Panthenol, Polysorbate 20, Acid Citric, Parfum, Urea Diazolidinyl, Benzoat, Sorbati i Kaliumit, Fenoksietanoli, Acid Benzoik, Alkooli Benzil, Hexyl Cinnamal, Salicilat Benzil, Butilfenil Metilpropional, Linalool, Limonene, Ionon Alfa-Izometil, Citronellol, Hidroksiizoheksil 3-cikloheksen Karboksaldehid, Geraniol, Benzil Benzoat.

Përdorimi:

Aplikojeni në flok të thatë ose të lagur nga një distancë 15-20 cm. Mos e shpëlani me ujë.

Masat paraprake: Në rast kontakti me sytë, shpëlarje me ujë.

Testuar dermatologjikisht

Reviews

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.