Spray me vaj Argani dhe Keratinë

Spray me vaj Argani dhe Keratinë

690 L

Dr Santé Hair Spray Vaj Argani dhe Keratinë për flokë të mrekullueshëm. Krehje e lehtë. Për flokët e dëmtuar. Formula e linjës Argan Hair përmban vaj Argan, një përbërës i çmuar natyral, i cili rindërton strukturën e flokëve nga brenda dhe jashtë.

Informohu më shumë

Dr Santé Hair Spray Argan Oil & Keratin

Flokë të shkëlqyeshme.

Krehje e lehtë.

Për flokët e dëmtuar.

Formula e linjës Argan Hair përmban vaj Argan, një përbërës i çmuar natyral, i cili rindërton strukturën e flokëve nga brenda dhe jashtë. Duke depërtuar thellë në flokë, ajo ushqen flokët e demtuar, e cila parandalon ndarjen e skajeve. Mbulon flokët nga jashtë, zbut sipërfaqen e saj dhe mban lagështi për një kohë të gjatë, duke rritur kështu butësinë dhe elasticitetin e flokëve.
Keratina, e cila është një element themelor i ndërtimit të flokëve, arrin pjesët që kërkojnë përforcime shtesë, mbron flokët nga efektet e dëmshme të faktorëve të mjedisit. Proteinat e grurit forcojnë dhe rindërtojnë flokët, duke zvogëluar brishtësinë me 80%.

Formulimi menjëherë rigjeneron dhe forcon strukturën e flokëve. Nuk lë përshtypjen e yndyrshmërisë dhe flokët nuk rëndohen. Pas aplikimit, flokët tuaj bëhen të butë, të lëmuar, fleksibël dhe stili i flokeve duket i natyrshëm. Llak nuk përmban parabene ose ngjyra.

150 ml

Përbërësit:

Aqua, Hidrolizohet Keratin, Argania Spinosa Kernel Oil, Persea Gratissima naftës, Medicago Sativa Extract Leaf, Extract Multiflorum Polygonum Extract, Centella Asiatica Extract Leaf, Ligusticum Chuaxiong Ekstrakt Root, Hydrolyzed Wheat Protein, Hydrolyzed Soy Protein, Panthenol, Aloe Barbadensis Leaf Juice , Polikvaternium-10, Peg-12 Dimethicone, Polysorbate 20, Polysorbate 80, Silicone Quaternium-18, Тrideceth-12, Amodimethicone, Trideceth-10, Acid Citric, Parfum, Ure Diazolidinil, Benzoat Natriumi, Sorbate Kaliumi, Benzil Benzoat, , Linalool, Limonene.

Si ta përdorni: Hidheni sprajtin nga një distancë prej 15-20 cm në flokë të larë, të thatë ose të lagur. Mos shpëlarje.

Reviews

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.