Vaj floku Keratine,Arginine dhe Kolagjen

/, Dr. Santé, Floke te Demtuar nga Lyerja, Kujdesi per Flokun/Vaj floku Keratine,Arginine dhe Kolagjen

Vaj floku Keratine,Arginine dhe Kolagjen

690 L

Dr Santé serum Keratin për flokët e dëmtuar nga lyerja ose agjentë të tjerë.

Produkt i flokeve për skajet e thatë dhe të keqtrajtuara.

Bën flokët me shkëlqim dhe elastik.

Rezultati i menjëhershëm.

Për flokët e brishtë dhe të keqtrajtuar. Veçanërisht e dobishme për flokët e thatë, flokët me skajet e ndarë, flokët e brishtë.

Informohu më shumë

Keratina është një komponent i madh strukturor i flokëve që depërton, mbush zonat e dëmtuara dhe riparon flokët nga brenda duke e bërë atë elastik, të butë dhe me shkëlqim.

Vaji mbron bishtat e flokëve nga tharja dhe ndarja, zbut dhe i pengon ata që të bëhen të brishtë. Si rezultat, flokët janë të butë, me shkëlqim dhe të pastër. Rekomandohet të aplikohet pas çdo larjeje.

50 ml

Përbërësit:

Dimethiconol, Cyclopentasiloxane, Phenyl Trimethicone, Caprylyc Methicone, Keratin Hydrolyzed, Prunus Amugdalus Dulcis naftës, Parfum, Alkooli Benzyl, Hexyl Cinnamal, Benzyl Salicylate, butylphenyl Methylpropional, Linalool, Limonene, Ionone Alpha-isomethyl, Citronellol, Hydroxyisohexyl 3-cyclohexene Carboxaldehyde , Geraniol, Benzil Benzoate.

Përdorni:

Përhapeni 1-2 pika në shuplaka, zbatojeni në majë të flokëve qofshin ata të thatë ose të lagur. Mos i shpëlani me ujë.

Masat paraprake: nëse të bie ne sy shpëlai me ujë të bollshëm.

Testuar dermatologjikisht.

Reviews

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.